|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / ОГОЛОШЕННЯ: У межах Системи управління якістю освітнього процесу ЛНМУ імені Данила Галицького проводиться анкетування здобувачів вищої освіти

ОГОЛОШЕННЯ: У межах Системи управління якістю освітнього процесу ЛНМУ імені Данила Галицького проводиться анкетування здобувачів вищої освіти

Електронна адреса Друкувати PDF

У межах Системи управління якістю освітнього процесу Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького адміністрація Університету проводить регулярне дослідження думки студентів щодо організації навчального процесу на кафедрах.

Важливою складовою цього дослідження є анкетування здобувачів вищої освіти.

Анкета є анонімною і доступна на віртуальній платформі Misa у розділі «Опитування» → «Анкетування» → «Заповнити анкету».

Прохання взяти участь в анкетуванні і до 30 листопада 2018 р. заповнити анкету стосовно дисциплін, які Ви вивчали у весняному семестрі 2017-2018 н.р.

Результати анкетування будуть використані для оцінки якості навчання, у т.ч. як один з елементів оцінювання якості підготовки здобувачів вищої освіти; виявлення кафедр (занять), що підлягають першочерговій перевірці адміністрацією; внесення змін до навчальних програм; виявлення недоліків і зловживань на кафедрах; розгляду Ваших рекомендацій.

За матеріалами відділу інформаційних технологій

http://meduniv.lviv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1184&Itemid=355

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду