|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Докторант кафедри внутрішньої медицини № 2 ЛНМУ імені Данила Галицького взяла участь у конгресі Американського коледжу ревматологів у м. Чикаго (США)

Докторант кафедри внутрішньої медицини № 2 ЛНМУ імені Данила Галицького взяла участь у конгресі Американського коледжу ревматологів у м. Чикаго (США)

Електронна адреса Друкувати PDF

20-24 жовтня у м. Чикаго (США) відбувся щорічний конгрес Американського коледжу ревматологів. Конгрес об’єднав усю мультидисциплінарну команду спеціалістів з різних куточків світу (ревматологів, ортопедів, реабілітологів, патофізіологів, генетиків, медсестер, пацієнтів тощо) з однією метою – максимально покращити якість життя хворих на ревматичні хвороби, попередити їх розвиток та прогресування.

Потужний науково-практичний захід, який вважається найбільшою подією у світовій ревматології, відвідали понад 16000 учасників з-понад 100 країн. Науковцями з усього світу були представлені близько 3000 робіт, відбулося біля 450 наукових сесій включно з симпозіумами, науковими дискусіями, майстер-класами, інтерактивними семінарами з обговоренням клінічних випадків, постер-презентаціями.

Участь у конгресі взяла докторант кафедри внутрішньої медицини № 2 Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького Олена Зімба . Вона представила результати своєї дисертаційної роботи в усному виступі на сесії, де розглядалися питання системних васкулітів. 

Докторант нашого Університету взяла участь у роботі конгресу як учасник обмінної програми між Європейською Антиревматичною Лігою (EULAR) та Американським коледжем ревматологів (ACR), отримавши грант та безкоштовну реєстрацію на конгрес. Дана програма щорічно, вже 20 років поспіль, надає європейським ревматологам можливість брати участь у традиційному ревматологічному конгресі у США, відвідувати університетську клініку та обмінюватися науковим досвідом з американськими колегами.

Напередодні конгресу, разом з іншими учасниками програми, О. Зімба відвідала Північно-Західний університет – один із найбільших науково-дослідних університетів у США. Його структурним підрозділом є медичний факультет, який включає ревматологічне відділення. Професор Richard M. Pope разом з іншими членами факультету гостинно прийняли європейських ревматологів та організували дводенний семінар (18-19 жовтня), де кожен з учасників мав можливість розповісти про себе, свій університет, а також представити власну наукову роботу.

Зімба О.О., докторант кафедри внутрішньої медицини № 2

http://meduniv.lviv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1184&Itemid=355

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду