|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / ВИХОВНА РОБОТА: Кафедра українознавства організувала для студентів відвідини Львівського національного драматичного театру імені Марії Заньковецької

ВИХОВНА РОБОТА: Кафедра українознавства організувала для студентів відвідини Львівського національного драматичного театру імені Марії Заньковецької

Електронна адреса Друкувати PDF

4 жовтня студенти 1 курсу 17 групи спеціальності «Медицина» разом із завідувачем кафедри українознавства , доцентом Єщенко Тетяною Анатоліївною переглянули виставу Неди Нежданої «І все таки я тебе зраджу» Львівського національного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької.

Вистава відбулася у межах програми «Змінимо країну разом». Це постмодерна імпровізація про особисте життя Лесі Українки, яка руйнує стереотип сприйняття письменниці як пам’ятника, революціонерки і створює новий образ. Це п’єса про іншу Лесю – земну, живу, про любов і зраду, про щастя найсамотнішої геніальної людини-генія, про солодку принаду талановитої і безталанної жінки, на долю якої випали складні фізичні та духовні випробування. Три земні кохання Лесі – як три перетворення духу за Ніцше. У п’єсі використано цитати з книги «Так казав Заратустра» Ф. Ніцше та творів Лесі Українки.

Музичний супровід вистави склали інструментальні твори сучасних композиторів та автентичні пісні у виконанні Мар’яни Садовської.

За інформацією кафедри українознавства

Відділ гуманітарної освіти і виховання

http://meduniv.lviv.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1184&Itemid=355

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду