|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / До 20-річчя кафедри й центру клінічної імунології та алергології, 100-річчя з дня народження академіка М.В. Даниленка приурочена Міжнародна конференція «Аутоімунні, алергічні, імунодефіцитні хвороби та імунні конфлікти: сучасна діагностика та терапія»

До 20-річчя кафедри й центру клінічної імунології та алергології, 100-річчя з дня народження академіка М.В. Даниленка приурочена Міжнародна конференція «Аутоімунні, алергічні, імунодефіцитні хвороби та імунні конфлікти: сучасна діагностика та терапія»

Електронна адреса Друкувати PDF

 

28-30 листопада 2018 року у м. Львові відбудеться Міжнародна конференція «Аутоімунні, алергічні, імунодефіцитні хвороби та імунні конфлікти: сучасна діагностика та терапія».

Захід пройде під егідою Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України, Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького , департаменту охорони здоров'я ЛОДА, Національного університету «Львівська політехніка», КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна лікарня», Львівського обласного клінічного діагностичного центру, Українського товариства фахівців з імунології, алергології та імунореабілітації.

У роботі конференції візьмуть участь провідні науковці й практикуючі лікарі як з України, так і з-за кордону (Австрія, Великобританія, Данія, Італія, Китай, Македонія, Німеччина, Польща, Росія, Словаччина, Туреччина, Швеція, Швейцарія), які зроблять 178 доповідей.

У межах конференції Державний експертний центр МОЗ України проведе навчальний семінар «Належна клінічна практика (GCP). Нормативно-правове регулювання клінічних випробувань в Україні».

Також відбудуться симпозіуми з ревматології , алергології, імунорепродуктології, імунодефіцитів та вакцинології, імунотрансплантології.

З метою підтримки розвитку медичної науки серед молоді для участі в конференції запрошені молоді вчені, студенти-переможці Всеукраїнських студентських олімпіад, студенти-науковці, які були нагороджені почесними грамотами за кращі наукові дослідження.

Кращі доповіді будуть відзначені нагородами.

Всі попередньо зареєстровані учасники отримають сертифікати.

Місце проведення:

● Міжнародна конференція: готель «Соната», м. Львів, вул. Морозна, 14

● Воркшоп «Інформатика та медицина, орієнтована на дані»: кафедра систем штучного інтелекту Національного університету «Львівська політехніка», м. Львів, вул. Князя Романа 5, 1-й поверх

Реєстрація учасників міжнародної конференції : хол готелю «Соната»

28.11.2018р. – 08:30-16:00

29.11.2018р. – 08:30-14:00

30.11.2018р. – 08:30-14:00

Урочисте відкриття міжнародної конференції : 28 листопада 2018 року о 17:00 у Домі Роберта Домса м. Львів, вул. Клепарівська, 18.

Адреса оргкомітету конференції : Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, кафедра клінічної імунології та алергології (79010, м. Львів, вул. Пекарська, 69-б; тел. (032) 275-61-42, 276-76-03; е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду )

Програма конференції розміщена на сайті http://rizdvjani.chytannja.lokdc.lviv.ua/

Відділ комунікації і промоції

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду