|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Представники ЛНМУ імені Данила Галицького стали Почесними Амбасадорами Львова

Представники ЛНМУ імені Данила Галицького стали Почесними Амбасадорами Львова

Електронна адреса Друкувати PDF

22 листопада відбулися урочистості з нагоди обрання Почесних Амбасадорів Львова на 2018-2020 роки. Фіналістам Програми вручено відзнаки Почесних Амбасадорів Львова за вагомий внесок у розвиток Львова як достойного місця проведення заходів ділової гостинності (національних та міжнародних конференцій, конгресів, самітів, симпозіумів тощо).

Серед Почесних Амбасадорів на 2018−2020 рр. є представники нашої Alma Mater:

Ірина Сенюта – завідувач кафедри медичного права Львівського медичного університету імені Данила Галицького , президент ГО «Фундація медичного права та біоетики України»;

Андрій Базилевич – професор кафедри пропедевтики внутрішньої медицини № 1 Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького .

Програму Почесних Амбасадорів Львова було започатковано у 2015 році. Метою Програми є виведення міста Львова на світовий ринок у сфері ділового туризму із залученням допомоги впливових осіб зі званням «Почесний Амбасадор Львова», які готові використовувати свій авторитет та професійні знання задля промоції міста як гідного місця для проведення заходів ділової гостинності. Ініціатором та реалізатором Програми Почесних Амбасадорів Львова є Lviv Convention Bureau.

За підрахунками Міжнародної асоціації конгресів та конференцій ICCA (International Congress and Convention Association) міста, регіони та країни, в яких реалізуються аналогічні програми, приймають більше міжнародних конгресів, ніж ті, в яких такі програми не діють, а отже, мають безпосередній позитивний вплив на розвиток індустрії ділової гостинності.

Нагадаємо, від 2015 року Почесними Амбасадорами Львова були обрані представники Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького – професори Ігор Новицький (кафедра офтальмології), Роман Лесик (кафедра фармацевтичної, органічної і біоорганічної хімії), Олександр Фільц (кафедра психіатрії і психотерапії ФПДО) та доцент Мирон Угрин (кафедра ортопедичної стоматології).

Фото:

https://city-adm.lviv.ua/news/society/public-sector/258229-u-lvovi-vidbulasia-urochysta-tseremoniia-nahorodzhennia-pochesnykh-ambasadoriv

Відділ комунікації і промоції

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду