|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / Інформація від студентського наукового товариства

Інформація від студентського наукового товариства

Електронна адреса Друкувати PDF

Студентське наукове товариство доводить до відома студентів-науковців Університету наступну інформацію: відповідно до  Наказу Ректора ЛНМУ ім. Данила Галицького №3486-з «Про організацію і проведення 80-ї Загальноуніверситетської наукової конференції студентів та молодих вчених», цього року змінено правила прийому робіт до участі в конференції.

Всі студентські наукові роботи студентів ЛНМУ ім. Данила Галицького повинні бути розглянуті та відібрані на Кафедральній конференції.

Роботи, що не були відібрані до участі в 80-ій Загальноуніверситетській науковій конференції студентів та молодих вчених - НЕ МОЖУТЬ бути представлені на Конференції.

Студенти-гуртківці мають право дорадчого голосу на Кафедральних конференціях.

Детальніше з правилами можна ознайомитись в Порядку проведення кафедральних конференцій та Порядку проведення 80-ї Загальноуніверситетської наукової конференції студентів та молодих вчених, що представлені нижче(доступні на телеграм-каналі СНТ).

Якщо виникатимуть питання - просимо звертатись до ВІДПОВІДАЛЬНИХ ЗА СТУДЕНТСЬКИЙ НАУКОВИЙ ГУРТОК на відповідних кафедрах.

За матеріалами СНТ

Відділ комунікації і промоції

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду