|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини / ЛНМУ імені Данила Галицького – знову серед лідерів серед медичних навчальних закладів вищої освіти України

ЛНМУ імені Данила Галицького – знову серед лідерів серед медичних навчальних закладів вищої освіти України

Електронна адреса Друкувати PDF

Цього разу йдеться про якість абітурієнтів, яких набрали навчальні заклади вищої освіти на контрактну форму навчання.  Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» склала рейтинг закладів вищої освіти за показником середнього балу ЗНО абітурієнтів, яких в 2018 році зараховано до вишів на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб.

Із середнім балом ЗНО 160,25 наш Університет посів почесне третє місце серед медичних навчальних закладів, поступившись лише столичним Українській медичній стоматологічній академії (середній бал ЗНО 170,32) та Національному медичному університету ім. О.О.Богомольця (середній бал ЗНО 161,93).  Якщо ж розглядати загальний рейтинг усіх навчальних закладів вищої освіти в Україні, то ЛНМУ ім. Данила Галицького став шостим із двохсот освітніх установ та першим серед навчальних закладів Львівщини.

Таким чином виявилося, що ЛНМУ ім. Данила Галицького продемонстрував значну динаміку за показником середнього балу ЗНО і підвищив середній бал ЗНО вступників на 9,77 балу порівняно із минулим роком. Інші медичні навчальні заклади збільшили зазначений показник на 4-7 балів.

Під час складання рейтингу використані дані вступної кампанії 2018 року, що отримані інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» з Єдиної державної бази з питань освіти за договором з ДП "Інфоресурс".

До рейтингу не включені вищі навчальні заклади, до яких у 2018 році зараховано менше 20 осіб на контракт, а також окремі структурні підрозділи вищих навчальних закладів.

http://osvita.ua/vnz/62745/

Відділ комунікації і промоції