|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Товариство молодих вчених і спеціалістів

Електронна адреса Друкувати PDF

АДРЕСА

79010, м. Львів, вул. Пекарська, 69
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
http://www.tmv.lviv.ua 

 

ГОЛОВА РАДИ ТМВ

Калинович Назарій Романович

 

 

  


  

 

 

Заступник голови Ради ТМВ

Халак Світозар Миколайович 

тел. (032) 276-85-81, 276-86-39 

 

 

 

  

 

Товариство молодих вчених і спеціалістів — це підрозділ Університету, який координує роботу вчених Університету віком до 35 років. До цієї категорії належать: інтерни, магістри, клінічні ординатори, аспіранти та інші наукові співробітники університету, які активно займаються науково дослідною роботою за обраною спеціальністю.  

Основні завдання товариства:

  • сприяння підвищенню якості підготовки спеціалістів, підвищенню кваліфікаційного рівня та постійному ознайомленню молодих лікарів із досягненнями медичної та суміжних наук;
  • сприяння науковій діяльності молодих лікарів, підтримка самостійної науково-дослідницької роботи;
  • підвищення теоретичного рівня і практичної значимості науково-дослідницьких робіт молодих вчених;
  • сприяння публікації та впровадження в практику результатів наукових робіт молодих лікарів;
  • проведення наукових з'їздів, конференцій, симпозіумів, виставок, семінарів та публікація збірок наукових праць;
  • поширення міжнародних зв’язків, встановлення контактів з науковими товариствами України та зарубіжних країн для обміну делегаціями і спільної наукової діяльності;
  • інформування української та зарубіжної громадськості про свою діяльність.
Створений нещодавно в Університеті реєстр молодих вчених і спеціалістів дає змогу слідкувати за динамікою зміни їхнього складу, ефективно та швидко поширювати інформацію про симпозіуми, з'їзди, конференції, наукові програми та інші заходи, що проводяться в Університеті та за його межами. Станом на 1 листопада 2004 р. до реєстру молодих вчених включено 239 осіб, серед них 7 магістрів, 75 аспірантів, 23 клінічні ординатори, 15 старших лаборантів, 113 асистентів, 6 доцентів. До складу молодих вчених входять 1 доктор фармацевтичних наук, 29 кандидатів медичних наук, 8 кандидатів фармацевтичних наук, 3 кандидати біологічних наук, 1 кандидат наук з фізичного виховання і спорту.

Молоді вчені Університету беруть активну участь у науково дослідній роботі. Сьогодні науковий доробок молодих спеціалістів Університету становить понад 2000 друкованих праць, серед яких тези доповідей на конференціях, журнальні статті, раціоналізаторські пропозиції, навчально-методичні розробки тощо. Окрім науково-дослідної роботи, молоді вчені займаються педагогічною, лікувальною та громадською діяльністю.