79010, вул. Пекарська, 69
тел. +38 (032) 2767702
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Спортивну роботу в Університеті координує кафедра фізичного виховання та спортивної медицини у співпраці зі спортивними клубами. Провідним видом спорту в Університеті є стрільба з лука. Ректор член-кореспондент НАМН України, доктор фармацевтичних наук, професор Б.С. Зіменковський назвав стрільбу з лука “фірмовим видом”, який репрезентує наш Університет в усьому світі. Високі результати у спорті – це щоденна підтримка ректорату, невтомна праця викладачів і студентів-спортсменів, які вдало поєднують навчання та заняття улюбленим видом спорту.

До історії університетського спорту сьогодні увійшли лучники – майстри спорту міжнародного класу: В. Ковпан – срібна призерка Олімпійських ігор, Чемпіонка СРСР та України, І. Прокопів – учасник Олімпійських ігор, призер Чемпіонатів Європи і світу, Чемпіон СРСР та України, Л. Прокопів – призерка Чемпіонатів Європи і Світу, Чемпіонату світу серед студентів; важкоатлет – багаторазовий Чемпіон СРСР та України, Чемпіон Європи та світу Крищишин В.В.; легкоатлети – майстри спорту міжнародного класу – лікар Г. Гусєв, ас., к.м.н. С. Кузів, ас. І. Кропивницька, Ю.Сташків, призерка Чемпіонатів України, учасник Чемпіонатів Європи, Л.Маркін – призер Чемпіонатів України і багато майстрів спорту з боксу, боротьби, важкої атлетики, плавання і т.ін.

Члени спортивного клубу Університету «Медин» – стрільці з лука є учасниками, призерами та переможцями Паралімпійских ігор в Атланті (1996 р.), Сіднеї (2000 р.), Афінах (2004 р.), Пекіні (2008 р.), чемпіонами Європи і світу 1993-2011 р.р. У 2011 році Назар Павло посів ІІ місце на Чемпіонаті світу, Дзьоба-Балян Роксоляна стала Чемпіоном Європи. Чоловіча команда у складі Копій Ю., Чопик Т., Чайка Р. виборола ІІІ місце на Чемпіонаті світу. У 2011 році 7 стрільців з лука, члени спортивного клубу університету «Медин», вибороли ліцензії на участь у Паралімпійских іграх в Лондоні (2012 р.) – Копій Юрій, Чопик Тарас, Чайка Роман, Дзьоба-Балян Роксоляна, Назар Павло, Паук Наталя, Нікітенко Богдана та 2 командних ліцензії (жінки та чоловіки).

Заняття із видів спорту проводились у 16 навчально-тренувальних групах (секціях), до яких зараховано 204 студенти-спортсмени; 258 студентів І та ІІ курсів усіх факультетів займалися в секціях в якості додаткових занять, 369 студентів ІІІ-VІ курсів – епізодично. Навчально-тренувальні заняття у спортивних залах Університету проводили викладачі кафедри, серед яких 1 заслужений працівник фізичної культури і спорту України, 3 відмінники освіти, 2 заслужені тренери України, 3 майстри спорту міжнародного класу України і 5 майстрів спорту України. В Університеті функціонують 23 спортивно-громадські та оздоровчо-фізкультурні клуби, в яких займаються понад 2800 студентів, працівників, дітей та інвалідів.

Щороку студентами університету виконуються до 5 нормативів майстрів спорту України. 7 студентів Університету є членами збірних команд Львівської області та України.

Звання майстра спорту України отримали студенти І. Книш (дзюдо), П. Сидоренко (вільна боротьба), О. Півень (стрільба з лука), та лікарі-інтерни О. Пластунова (бадмінтон), О. Булак (легка атлетика).

Звання кандидата у майстри спорту України виконала Марта Михаленич (стрільба з лука).

Членами збірних команд Львівської області та України були студенти Університету: майстри спорту України В. Колядинцев, О.Півень (стрільба з лука); І. Книш (дзюдо); О. Булак (легка атлетика), Ю. Барабаш (кульова стрільба), Н. Мельничук, М.Михаленич (стрільба з лука).

На міжнародних та всеукраїнських змаганнях чемпіонами та призерами стали студенти: майстер спорту України В. Колядинцев (стрільба з лука) – призер міжнародних та всеукраїнських змагань; майстер спорту І. Книш  (дзюдо) – призер міжнародних та всеукраїнських змагань; майстер спорту О. Пластунова (бадмінтон) – призер всеукраїнських змагань; майстер спорту П. Сидоренко (вільна боротьба) – призер всеукраїнських змагань; кандидат у майстри спорту А. Цар (армрестлінг) – призер всеукраїнських змагань.

За підсумком змагань „Універсіади-2012 ” Львівської області, у яких беруть участь 27 ВНЗів, студенти Університету за результатом комплексного заліку з 18 видів програми вибороли ІІІ місце.

Чемпіонами Універсіади в командній першості стали збірні команди (жіноча та чоловіча) зі стрільби з лука, жіноча команда з пауерліфтингу; срібним призером – команди зі стрільби з лука (жіноча), боротьби самбо та тенісу. В особистій першості перемогу здобули: І місце – П. Сидоренко (вільна боротьба), ІІ місце – В.Колядинцев, ІІІ місце – Б. Собечко (стрільба з лука).

Чемпіонами Львівської області в командній першості стали збірні команди (жіноча та чоловіча) зі стрільби з лука.