|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини

Новини

18.04.13

ОГОЛОШЕННЯ: ЛНМУ імені Данила Галицького запрошує всіх узяти участь у традиційній весняній толоці

У зв’язку з відзначенням 21 квітня Дня навколишнього середовища, а також наближенням Великодніх Свят, у нашій державі та зокрема на Львівщині проходить традиційна весняна толока.

--------------------------------------->

17.04.13

Участь студентів фармацевтичного факультету нашої AlmaMater у Х Ювілейній науково-практичній конференції «Перший крок в науку – 2013» ВНМУ ім. М.І.Пирогова

17.04.13

Міністерство охорони здоров’я України наголошує на важливості боротьби з гіпертонічною хворобою

До Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького надійшов лист Міністерства охорони здоров’я України з питання реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою від 10 квітня 2013 року та до листа МОЗ України від 22.01.2013 №08.01-47/93/1901.

--------------------------------------->

15.04.13

19 квітня у Науковій бібліотеці ЛНМУ імені Данила Галицького в рамках семінару «Бібліотеки Австрії: історія та сучасність» виступить міністр-посланник посольства Австрії в Україні, директор Австрійського культурного форуму

19 квітня 2013 року об 11.00 год. у загальному читальному залі Наукової бібліотеки ЛНМУ імені Данила Галицького за адресою м. Львів, вул. Січових Стрільців, 6 відбудеться семінар «Бібліотеки Австрії: історія та сучасність».

Доповідач – міністр-посланник посольства Австрії в Україні, директор Австрійського культурного форуму др. Якуб Форст-Баттаглія.

Захід буде проведено у співпраці з Австрійською академічною службою обмінів та Громадською організацією «Форум видавців». 

 

За інформацією НБ ЛНМУ.

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького, 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

--------------------------------------->

15.04.13

Студентка нашої Alma Mater нагороджена дипломом «За кращу наукову доповідь» на Міжнародній науково-практичній конференції, присвяченій Всесвітньому дню здоров’я, що відбулася у Києві

08.04.13

6 квітня у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького відбувся День відкритих дверей

05.04.13

4-6 квітня у Львові проходить 6-та Східноєвропейська конференція з проблем стоматологічної імплантації

04.04.13

У Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького відбулось урочисте вручення дипломів випускникам заочної форми навчання фармацевтичного факультету

03.04.13

СПОРТИВНІ НОВИНИ: Результати Кубка ЛНМУ імені Данила Галицького 2013 р. із стрільби з лука

02.04.13

Відбулася відкрита онлайн-лекція міністра охорони здоров'я України Раїси Василівни Богатирьової на тему «Медичне право України: сучасний стан і перспективи розвитку як галузі права, науки і навчальної дисципліни»

29.03.13

28 березня відбулася науково-практична конференція «Сучасні питання нефрології та вазоренальної патології у дітей і підлітків»

28 березня на базі Львівської комунальної міської дитячої клінічної лікарні  (м. Львів, вул. П.Орлика, 4) відбулася регіональна науково-практична конференція для нефрологів, педіатрів, кардіологів, сімейних, підліткових  лікарів  та спеціалістів різних напрямків на тему «Сучасні питання нефрології та вазоренальної  патології у дітей і підлітків».

--------------------------------------->

Сторінка 144 з 192