|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини

Новини

07.10.12

Вітаємо професорсько-викладацький склад нашої Alma Mater з професійним святом працівників освіти України

Свято працівників освіти відзначається в Україні щорічно у першу неділю жовтня. Воно встановлене на підтримку ініціативи працівників освіти України згідно з Указом Президента України  «Про День працівників освіти» від 11 вересня 1994 року  № 513/94.

--------------------------------------->

04.10.12

ВИХОВНА РОБОТА: Репертуар Львівського драматичного театру імені Лесі Українки на жовтень

Пропонуємо Вам ознайомитися з репертуаром Львівського драматичного театру імені Лесі Українки на жовтень.

 

Відділ гуманітарної освіти і виховання,
Прес-центр ЛНМУ  імені Данила Галицького, 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

--------------------------------------->

04.10.12

ВИХОВНА РОБОТА: 10 основних правил для запоруки міцної сім’ї

Пропонуємо Вам ознайомитися з листівкою «10 основних правил для запоруки міцної сім’ї», підготовленю Мартою Шпак.

--------------------------------------->

04.10.12

Відбулася чергова нарада у проректора з науково-педагогічної роботи

3 жовтня відбулася чергова нарада у проректора з науково-педагогічної роботи, професора Магльованого Анатолія Васильовича. На нараді були присутні представники відділу гуманітарної освіти і виховання, координаційного методичного центру з виховної роботи, заступники деканів з виховної роботи на факультетах ЛНМУ ім. Данила Галицького В.Гриновець, В.Гриньох, Ю.Федоренко, Н.Скалецька, керівник прес-центру ЛНМУ А.Гриновець, голова студентського профкому В.Бовгиря, голова студентського самоврядування І.Коляда.

--------------------------------------->

01.10.12

Міжнародний день медичного працівника

З ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я в перший понеділок жовтня відзначається Міжнародний день медичного працівника. Це день солідарності та активних дій лікарів усього світу.

--------------------------------------->

01.10.12

У Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького відбулося освячення пам’ятної дошки на честь студентів-медиків, які постраждали від більшовицького тоталітарного режиму

01.10.12

У НБ ЛНМУ імені Данила Галицького у рамках відзначення Всеукраїнського дня бібліотек відбувся тренінг за тематикою «Корпоративний стиль та етика як складова успішного розвитку бібліотеки»

28 вересня 2012 р. у Науковій бібліотеці ЛНМУ імені Данила Галицького у рамках відзначення Всеукраїнського дня бібліотек відбувся тренінг за тематикою «Корпоративний стиль та етика як складова успішного розвитку бібліотеки».

--------------------------------------->

01.10.12

ОГОЛОШЕННЯ НБ ЛНМУ: До фондів бібліотеки надійшли нові періодичні видання, книги та автореферати

27 вересня 2012 року у Науковій бібліотеці нашої Alma Mater пройшов День інформації, на якому були представлені нові періодичні видання, книги та автореферати, що надійшли в фонди бібліотеки протягом останнього часу.

--------------------------------------->

30.09.12

Вітаємо всіх працівників Наукової бібліотеки Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького з професійним святом

Щорічно 30 вересня, починаючи з 1998 року, у нашій державі традиційно відзначають Всеукраїнський день бібліотек, що свідчить про глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, про визнання тієї великої ролі, яку відіграє в державі така поважна інституція, як бібліотека. Доносячи до людей увесь спектр різноманітних інформаційних потоків, вони сприяють всебічному розвитку особистості, вихованню кращих громадських якостей і патріотичної свідомості населення.

--------------------------------------->

28.09.12

СПОРТИВНІ НОВИНИ: Чемпіоном Львівщини з вільної боротьби знову став студент нашої Alma Mater

26.09.12

На базі ЛНМУ імені Данила Галицького відбувся XV з'їзд гігієністів України «Гігієнічна наука та практика: сучасні реалії»

24.09.12

27 вересня у Науковій бібліотеці ЛНМУ імені Данила Галицького відбудеться День інформації

27 вересня 2012 року, традиційно в останній четвер місяця, у Науковій бібліотеці нашої Alma Mater відбудеться черговий День інформації, на якому будуть представлені періодичні вітчизняні та зарубіжні видання, книги та автореферати, що надійшли до бібліотеки протягом останнього часу.

--------------------------------------->

21.09.12

Успіхи наших науковців на 42-му науковому конгресі Польського Урологічного Товариства

13 – 15 вересня 2012 р., в місті Лодзь (Польща), відбувся черговий 42-й науковий конгрес Польського Урологічного Товариства.

--------------------------------------->

18.09.12

Відбулася зустріч студентів та викладачів Університету з керівництвом партії «Україна – Вперед!»

18.09.12

Народний ансамбль танцю «Горицвіт» Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького побував з гастролями в Італії

Народний ансамбль танцю «Горицвіт» Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького з 24 липня до 20 серпня цього року побував з гастролями в Італії, під час яких місцеві мешканці зустрічали український колектив бурхливими оплесками. А на фольклорному фестивалі у м.Лямезія Терме «Горицвіт» був відзначений нагородою переможця і визнаний кращим колективом фестивалю.

Пропонуємо Вашій увазі статтю Оксани Добуш, солістки Народного ансамблю танцю  «Горицвіт».

--------------------------------------->

17.09.12

Відбулася зустріч з кандидатом у народні депутати України, членом Політради ВО "Свобода", заступником голови Львівської обласної організації ВО "Свобода" Юрієм Михальчишиним

17 вересня в актовому залі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відбулася зустріч викладачів, студентів та співробітників Університету з кандидатом у народні депутати України по мажоритарному округу № 118, членом Політради ВО "Свобода", заступником голови Львівської обласної організації ВО "Свобода" Юрієм Михальчишиним.

--------------------------------------->

Сторінка 146 з 186