|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини

Новини

Випущено срібну ювілейну монету «225 років Львівському національному медичному університету»

Виклик інженера для налаштування

Тимчасовий доступ до сайту університету з локальної мережі

Конкурсний добір Всеукраїнської стипендійної програми імені Івана Пулюя триває!

Пам'ятка щодо грипу типу А/Н1N1

Пам'ятка з профілактики грипу та інших гострих респіраторних інфекцій (ГРІ)

Студентське самоврядування

Всеукраїнський науково-практичний семінар з міжнародною участю „Хірургія новонародже­них та дітей раннього віку”

28.09.2009 – 02.10.2009 р. у м. Львові відбудеться Всеукраїнський науково-практичний семінар з міжнародною участю „Хірургія новонародже­них та дітей раннього віку”, у якому прииймуть участь провідні фахівці України та світу. У програмі семінару будь розглянуті актуальні питання діагностики та лікування природжених вад розвитку органів грудної, черев­ної порожнин, сечостатевої системи, гнійно-інфекційних захворювань ново­народжених та дітей раннього віку. Особлива увага приділятиметься новітнім технологіям хірургічного лікування, зокрема мініінвазивним втру­чанням у даної категорії пацієнтів.

Партнер семінару – Благодійний фонд „Допомога медицині” надасть можливість усім користувачам мережі Інтернет побачити трансляцію Семінара в режимі on-line. Забезпечуватиме трансляцію телекомунікаційна компанія „Адамант”. Трансляція буде доступною на сторінці Фонду „Допомога медицині”  www.cfmr.org.ua  28-30 вересня 2009 р.

--------------------------------------->

Найвища нагорода в cфepi медицини "ХРЕСТ ПАНТЕЛЕЙМОНА ЦІЛИТЕЛЯ"

Вітання Міністра охорони здоров'я

ВІТАННЯ МІНІСТРА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ В.М.КНЯЗЕВИЧА ВИПУСКНИКАМ МЕДИЧНИХ ТА ФАРМАЦЕВТИЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ 2009 РОКУ

Дозвольте сердечно привітати Вас, дорогі випускники 2009 року, із визначною подією у Вашому житті – завершенням навчання у медичних та фармацевтичних училищах та коледжах, університетах та академіях.

Шановні колеги, Ви обрали найблагороднішу, і мабуть, найважчу професію у світі. “Сяючи іншим, згоряю сам” – такий життєвий девіз усіх медиків світу. Пам’ятайте про нього та бережіть його у своєму серці.

Життя і здоров'я людини – головні, фундаментальні цінності. Діяльність кожного лікаря, провізора, медичної сестри, фельдшера, акушерки спрямована на їх збереження і вимагає гуманного ставлення до людини, співчуття і співучасті, доброзичливості, милосердя, терплячості, порядності і справедливості.

Адже люди у білих халатах супроводжують людину протягом всього її життя: від першого до останнього подиху.

Саме на цьому наголошує Етичний кодекс українського лікаря, який у цьому році після широкого громадського обговорення медичним загалом країни буде прийнятий як мірило честі та моралі кожного лікаря.

Президентом та Урядом країни визначено стратегічний шлях розвитку вітчизняної охорони здоров’я та поставлені нові відповідальні завдання щодо забезпечення ефективної і доступної для населення медичної допомоги, реалізації державних програм по стабілізації ситуації із серцево-судинними, онкологічними та інфекційними хворобами, захворюваннями на туберкульоз і ВІЛ-інфекцію/СНІД.

Вже найближчим часом в охороні здоров’я активно впроваджуватимуться засади страхової і сімейної медицини, створюватимуться потужні лікувально-діагностичні центри та університетські лікарні.

Наша кінцева мета – у короткі терміни досягти такого рівня медичної допомоги, який би влаштовував і лікаря, і пацієнта, і суспільство у цілому. І у цій роботі ми розраховуємо на Ваше молоде завзяття та знання.

Інноваційні процеси у вищій медичній школі України та наближення системи підготовки медиків до міжнародних стандартів сприяють підвищенню престижу нашої країни на світовій арені. Адже нині українські медичні вузи готують понад 17 тисяч іноземних громадян з понад 100 країн світу. Ми впевнені, що послами доброї волі України у світі стануть випускники вищих медичних навчальних закладів – іноземні громадяни, яких ми також сьогодні щиро вітаємо з отриманням дипломів та звання “Доктора медицини”.

Дорогі наші молоді колеги! Ми впевнені, що отримані у вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах глибокі знання дозволять Вам гідно вступити до молодої когорти медиків XXI століття і опанувати не одну життєву і професійну висоту.

Тож успіхів Вам, шановні випускники, щасливої життєвої дороги і наснаги у праці на благо Батьківщини та охорони здоров’я українського народу!

Прес-служба МОЗ України
--------------------------------------->

Студентське самоврядування ЛНМУ ім. Данила Галицького закликає всіх хто не байдужий до участі у ІV благодійній акції фонду «Серце до серця»

4-8 травня візьміть участь у ІV благодійній акції фонду «Серце до серця».

Метою акції є збір коштів на медичне обладнання для лікування дітей з вадами зору. Скриньки, в які можна кидати гроші, будуть розташовані в кожному гуртожитку та деканаті. Також студенти можуть звертатися до волонтерів на своїх потоках.

+38 (098) 773-81-46 – Оля

+38 (097) 184-95-23 – Марта
--------------------------------------->

Участь Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького у заходах МОЗ України в рамках Європейського тижня імунізації

Цього року з 20 по 26 квітня в Україні відбувається Європейський тиждень імунізації. Його мета – пропаганда імунізації та підвищення рівня інформованості населення щодо захисту від інфекційних хвороб за допомогою вакцин.

Студенти та співробітники Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького сумісно з Головним управлінням охорони здоров’я Львівської області з 21 квітня по 26 квітня 2009 року проводять круглі столи, семінари, відкриті лекції, надають детальну інформацію щодо імунізації та її проведення студентам ВНЗів Львова, учням середньо-освітніх шкіл, їх батькам та мешканцям Львова та Львівської області. Акції вже відбулися у загальних СОШ Львова, а саме № 28, 54, 55 і ін.

Планом заходів університету також передбачено подальше проведення круглих столів, семінарів, відкритих лекцій, роз’яснювальної роботи у віддалених районах Львівської області.

22 квітня 2009 року у актовому залі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького за участю відомих фахівців, професора С. Крамарєва, професора Л. Чернишової та представників ЮНІСЕФу, проводиться відкрита лекція до Європейського Тижня Імунізації «Попередити, захистити, щепити» для студентів та інтернів університету.

Інформація, присвячена порівняльному аналізу щодо переваг та загроз вакцинопрофілактики опублікована у всеукраїнських виданнях Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, газетах “Alma-Mater” і “Народне здоров’я”.
--------------------------------------->

Резолюція конференції „БІОЕТИКА В СИСТЕМІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я І МЕДИЧНОЇ ОСВІТИ”

На сторінці кафедри філософії та економіки розміщено резолюцію міжнародної науково-практичної конференції „БІОЕТИКА В СИСТЕМІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я І МЕДИЧНОЇ ОСВІТИ”.

--------------------------------------->

Програма конференції "Біоетика в системі охорони здоров’я і медичної освіти"

Пропонуємо ознайомитись із програмою міжнародної науково-практичної конференції "БІОЕТИКА В СИСТЕМІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я І МЕДИЧНОЇ ОСВІТИ"
--------------------------------------->

Сторінка 175 з 176