|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини

Новини

Сердечно вітаємо!

Відбулося чергове засідання Вченої ради Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

22 вересня 2010 р. у конференц-залі стоматологічної поліклініки Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відбулося засідання Вченої ради університету.

На початку засідання ректор ЛНМУ ім.Данила Галицького, академік АН ВО України, професор Борис Семенович Зіменковський урочисто вручив атестати доцента працівникам університету Булак Галині Володимирівні (кафедра педіатрії), Гук-Лешневській Зоряні Орестівні (кафедра внутрішньої медицини), Корнієнко Олександрі Михайлівні (кафедра організації та економіки фармації), Мороз Катерині Анатоліївні (кафедра терапевтичної стоматології), Чубучній Ірині Іванівні (кафедра внутрішньої медицини).

Одним з головних питань порядку денного Вченої ради стала Актова промова з нагоди відкриття нового навчального року, яку виголосив ректор університету Борис Семенович Зіменковський. Ректор довів до відома присутніх інформацію про особливості цьогорічної вступної кампанії, наголосив на основних досягненнях та проблемах у науковій, лікувальній, навчально-виховній, господарській діяльності університету та окреслив основні напрямки роботи всіх структурних підрозділів у новому навчальному році.

Про Медичний коледж як новий структурний підрозділ ЛНМУ розповів директор коледжу Павло Йосипович Кузьмінський.

Під час засідання Вченої ради ЛНМУ відповідно до порядку денного розглядалося питання присвоєння вчених звань доцента працівникам низки кафедр університету. Після зачитання Вченим секретарем університету професором Олександром Богдановичем Надрагою прізвищ претендентів на присвоєння вчених звань відбулося голосування, за результатами якого Вчена рада підтримала висунення працівників ЛНМУ для присвоєння вчених звань.

Голова Українського Лікарського Товариства у Львові Андрій Базилевич запросив присутніх взяти участь в урочистостях з нагоди 100-річного ювілею УЛТ та роботі XIII конгресу СФУЛТ, які відбудуться 30 вересня - 2 жовтня 2010 року на базі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького та Українського Лікарського Товариства у Львові.

Згідно з порядком денним відбулося також планування теми докторської дисертації асистента кафедри патологічної анатомії Кузик Ю.І.

 

Прес-центр ЛНМУ імені Данила Галицького, 

Андріана Гриновець

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
--------------------------------------->

Навчально-тренувальний семінар

\n Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
--------------------------------------->

З Днем фармацевтичного працівника!

Бажаю всім, хто присвятив своє життя благородній справі служіння Фармації, міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди, родинного затишку, натхненної праці, вагомих професійних здобутків!

З повагою,

ректор Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, академік АНВО України

Борис Зіменковський

Дню фармацевтичного працівника присвячено статтю проф. Тимофія Калинюка та проф. Романа Лесика «СТАНОВЛЕННЯ І РОЗВИТОК ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ОСВІТИ У ЛЬВОВІ»

--------------------------------------->

Створено Прес-центр Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького

У вересні цього року у Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького створено прес-центр, метою якого є забезпечення розповсюдження інформації про діяльність ЛНМУ імені Данила Галицького. Прес-центр створений на підставі наказу ректора університету та є підрозділом відділу гуманітарної освіти і виховання.

Основними завданнями прес-центру Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького є:

  • організація всебічного оперативного інформування громадськості про наукову, лікувальну, педагогічну, виховну, організаційну та іншу діяльність університету та забезпечення його зв’язків із засобами масової інформації;
  • інформаційне забезпечення діяльності керівництва університету;
  • організаційно-методичне забезпечення діяльності структурних підрозділів університету з питань взаємодії із засобами масової інформації;
  • організація та підготовка інтерв’ю, брифінгів, коментарів керівництва університету для журналістів;
  • регулярне інформування засобів масової інформації про заходи, що проводяться в університеті;
  • надання допомоги журналістам у підготовці матеріалів про діяльність університету;
  • вдосконалення та підтримка сайту університету.

З метою ознайомлення широкої громадськості з діяльністю Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, а також наповнення сайту прес-центр просить надавати інформацію про проведення конференцій, симпозіумів, круглих столів, теле- та радіопередач, інтерв’ю; навчальну, наукову, лікувальну, видавничу, виховну, організаційну роботу, діяльність громадсько-політичних, молодіжних, спортивно-оздоровчих громадських організацій, організацій професійного спрямування, які працюють при ЛНМУ ім. Данила Галицького, а також фото, які б висвітлювали діяльність нашої Alma Mater.

Інформацію просимо надавати за телефоном прес-центру: (032) 278-64-54.

Андріана Гриновець,

керівник прес-центру, магістр державного управління.
--------------------------------------->

З початком нового навчального року!

Привітання Міністра охорони здоров'я

Шановні першокурсники,

викладачі та студенти вищих медичних та фармацевтичних  навчальних закладів України!

 

Щиро вітаю Вас із прекрасним та хвилюючим святом - Днем знань та початком нового навчального року.

Для Міністерства охорони здоров'я одним з головних завдань є підйом рівня нашої вищої медичної та фармацевтичної освіти до сучасних світових стандартів, оскільки, тільки висококваліфікований і підготовлений фахівець може надати якісну медичну допомогу людині.

Але все залежатиме від Вашого милосердя, наполегливості та одержимості в освоєнні лікарського мистецтва, якому треба вчитись усе своє професійне життя.

Висловлюю глибоку повагу високоповажним професорам і доцентам, а також усім викладачам вищої медичної школи. Ви, безперечно, заслуговуєте найщирішої подяки за ту подвижницьку працю і щедрий талант передавати свої знання і неоціненний практичний досвід лікування людей молодому поколінню.

Усім, хто в цей День прийде до медичних навчальних закладів здобувати знання, бажаю зустріти гарних вчителів та наставників, добрих і щирих друзів.

Зі святом Вас! Удачі, здоров'я та успіхів на шляху до здійснення мети!

З повагою

Міністр охорони здоров'я                                           Зіновій МИТНИК
--------------------------------------->

Сторінка 184 з 187