|  |  Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)

Львівський національний медичний університет

Головна / Новини

Новини

Участь Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького у заходах МОЗ України в рамках Європейського тижня імунізації

Цього року з 20 по 26 квітня в Україні відбувається Європейський тиждень імунізації. Його мета – пропаганда імунізації та підвищення рівня інформованості населення щодо захисту від інфекційних хвороб за допомогою вакцин.

Студенти та співробітники Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького сумісно з Головним управлінням охорони здоров’я Львівської області з 21 квітня по 26 квітня 2009 року проводять круглі столи, семінари, відкриті лекції, надають детальну інформацію щодо імунізації та її проведення студентам ВНЗів Львова, учням середньо-освітніх шкіл, їх батькам та мешканцям Львова та Львівської області. Акції вже відбулися у загальних СОШ Львова, а саме № 28, 54, 55 і ін.

Планом заходів університету також передбачено подальше проведення круглих столів, семінарів, відкритих лекцій, роз’яснювальної роботи у віддалених районах Львівської області.

22 квітня 2009 року у актовому залі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького за участю відомих фахівців, професора С. Крамарєва, професора Л. Чернишової та представників ЮНІСЕФу, проводиться відкрита лекція до Європейського Тижня Імунізації «Попередити, захистити, щепити» для студентів та інтернів університету.

Інформація, присвячена порівняльному аналізу щодо переваг та загроз вакцинопрофілактики опублікована у всеукраїнських виданнях Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, газетах “Alma-Mater” і “Народне здоров’я”.
--------------------------------------->

Резолюція конференції „БІОЕТИКА В СИСТЕМІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я І МЕДИЧНОЇ ОСВІТИ”

На сторінці кафедри філософії та економіки розміщено резолюцію міжнародної науково-практичної конференції „БІОЕТИКА В СИСТЕМІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я І МЕДИЧНОЇ ОСВІТИ”.

--------------------------------------->

Програма конференції "Біоетика в системі охорони здоров’я і медичної освіти"

Пропонуємо ознайомитись із програмою міжнародної науково-практичної конференції "БІОЕТИКА В СИСТЕМІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я І МЕДИЧНОЇ ОСВІТИ"
--------------------------------------->

Випуски журналу "Acta Medica Leopoliеnsia" за 2008 рік

Розміщено усі випуски журналу "Acta Medica Leopoliеnsia" за 2008 рік.

Ознайомитись з примірниками номерів можна тут

--------------------------------------->

МОН: про акти експертизи публікованих матеріалів

На веб-сторінці Міністерства освіти і науки України розміщене наступне інформаційне повідомлення:

"Раніше науковці, які працюють у галузі природничих і технічних наук, були змушені щоразу при публікації матеріалів подавати акти експертизи, котрі засвідчували б право і можливість опублікування наукових розробок. Акти експертизи надавали спеціальні експертні комісії, створені при вищих навчальних закладах та наукових установах.

 

Така практика встановилася ще за радянських часів і, по суті, була проявом цензури, неприйнятної для демократичної держави. Зважаючи на це, і спираючись на чинний закон "Про інформацію", Міністр Іван Вакарчук наголосив, що цензура як вимога, спрямована до засобу масової інформації, накладання заборони чи перешкоджання публікаціям у будь-якій іншій формі, заборонена.

 

Громадяни, юридичні особи, які володіють інформацією професійного, ділового чи іншого характеру, одержаною за власні кошти, або такою, яка є предметом їх професійного, ділового, виробничого інтересу, і не порушує передбаченої законом таємниці, самостійно визначають режим доступу до неї, включаючи належність її до категорії конфіденційності, та встановлюють для неї систему захисту.

 

Відтак редакційні колегії наукових журналів, вісників, збірників статей не вправі вимагати від авторів обов'язкового надання додаткових документів, які підтверджували б можливість друку, зокрема й згаданих актів експертизи.

 

Також Міністр нагадав у листі, що порушення законодавства України про інформацію тягне за собою дисциплінарну, цивільно-правову, адміністративну або кримінальну відповідальність відповідно до законодавства України.

 

Прес-служба МОН

"

(Посилання на оригінал повідомлення: Веб-сторінка МОН )

 

 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

01135, м. Київ, проспект Перемоги, 10, тел. (044) 486 2442, факс (044) 236 1049,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

 

Від 16.01.09 № 1/9 – 22

На № _____ від ______

 

 

Керівникам вищих навчальних закладів,

установ, організацій МОН України

 

 

Зважаючи на численні звернення науковців щодо роз'яснення правил публікацій матеріалів наукового характеру в друкованих засобах масової інформації (журнали, бюлетені, разові видання з визначеним тиражем), Міністерство освіти і науки України повідомляє, що згідно Закону України «Про інформацію» ст.45-1 цензура як вимога, спрямована до засобу масової інформації, накладання заборони чи перешкоджання публікацій в будь-якій іншій формі заборонена. Забороняється створення будь-яких органів державної влади, установ, введення посад, на які покладаються повноваження щодо здійснення контролю за змістом інформації, що поширюється засобами масової інформації.

 

Інформація, створена за кошти державного бюджету, є державною власністю.

 

За режимом доступу інформація поділяється на відкриту інформацію та інформацію з обмеженим доступом.

 

Громадяни, юридичні особи, які володіють інформацією професійного, ділового та іншого характеру, одержаною на власні кошти, або такою, яка є предметом їх професійного, ділового, виробничого та іншого інтересу, і не порушує передбаченої законом таємниці, самостійно визначають режим доступу до неї, включаючи належність її до категорії конфіденційної, та встановлюють для неї систему (способи) захисту.

 

До таємної інформації належить інформація, що містить відомості, які становлять державну та іншу передбачену законом таємницю, розголошення якої завдає шкоди особі, суспільству і державі.

 

Відтак редакційні колегії наукових журналів, вісників, збірників статей, разових видань з визначеним тиражем не вправі вимагати від авторів обов'язкового надання додаткових документів, які б, потверджували можливість друку, зокрема й актів експертизи.

 

Віднесення інформації до категорії таємних відомостей, які становлять державну таємницю, і доступ до неї громадян здійснюється відповідно до Закону України «Про державну таємницю». Секретоносії беруть на себе письмове зобов'язання у зв'язку з допуском до державної таємниці щодо збереження наданих секретів та з мірою відповідальності за їх розголошення. Порядок і терміни обнародування таємної інформації визначаються відповідним законом.

 

Порушення законодавства України про інформацію тягне за собою дисциплінарну, цивільно-правову, адміністративну або кримінальну відповідальність згідно з законодавством України.

 

Міністр
І.О. Вакарчук

 

--------------------------------------->

Опублікована стаття

Опублікована стаття - Влох Р.О. Система оцінки українських фахових видань. Бюлетень Вищої атестаційної комісії України, 2009, № 1: 20-26

--------------------------------------->

Розклади занять на 2 семестр 2008-2009 навчального року

Оновлено розклади занять на 2 семестр 2008-2009 навчального року для медичного, стоматологічного, фармацевтичного факультетів, а також для студентів 2 курсу відділення ВМСО на 2 семестр 2008/2009 н.р за спеціальністю"сестринська справа" (навчання з неповним навчальним днем). Ознайомитись із розкладами можна тут
--------------------------------------->

Вітаємо зі святом Водохреща!

Свято Водохреща для українського народу – це джерело світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в добро. У цей день вода в річках стає цілющою і цілий рік дарує людям здоров’я та наснагу, захищає від лиха, наповнює життєдайною енергією.

 

Прийміть щирі привітання і сердечні побажання з нагоди Богоявлення Господнього! Миру, здоров’я, сімейного затишку та злагоди Вам і Вашим родинам!

 

Христос Хрестився!

--------------------------------------->

Сторінка 187 з 187